Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

Možnosti platby

Najděte si tu správnou možnost platby!

Zjistěte více o Klarna, PayPal, Sofort, Giropay, platbě kreditní kartou a SEPA a vyberte si svou oblíbenou možnost.

PayPal

S platebními možnostmi PayPal jsou online platby přizpůsobeny vašemu životu. Jednoduše tak, jak vám to nejvíce vyhovuje: buď ihned inkasem, o 30 dní později nebo kreditní kartou na konci měsíce. Můžete snadno provádět větší nákupy 3, 6, 12 nebo 24 měsíčních splátek počet. PayPal má správné řešení pro každou situaci.

Klarna

Vybrat Zaplať později a platíte za své produkty až po obdržení objednávky nebo výběru Klarna nákup na splátky a rozdělte celkovou objednávku na 6.9 12 a více splátek.

S€PA

IBAN a BIC se používají pro SEPA převody. IBAN je mezinárodní číslo bankovního účtu. V Německu se skládá z 22 číslic a skládá se z: kódu země, kontrolního čísla, kódu banky a čísla účtu. Jednoduše vyberte způsob platby SEPA v oblasti pokladny a zaplaťte za objednávku přímo online nebo prostřednictvím online bankovnictví.

V pokladní oblasti máte na výběr, zda si necháte zaslat platební údaje e-mailem a náš poskytovatel plateb Mollie vám je následně zašle přímo. Upozorňujeme, že na zaplacení této faktury máte 15 dní od data objednávky, než bude vaše objednávka automaticky zrušena.

Okamžitý bankovní převod.

Plaťte snadno a přímo.

Zaplaťte za svůj nákup ihned po dokončení objednávky pomocí svých obvyklých online bankovních údajů – jednoduše bezpečné, jednoduše hladké.

giropay

Bezplatná funkce vašeho běžného účtu pro online platby a posílání peněz

S giropay můžete platit bezpečně online a posílat peníze v reálném čase. Plaťte bez aktivace pomocí svých přístupových údajů k online bankovnictví nebo si nastavte uživatelské jméno a heslo giropay a užijte si ochranu kupujícího se zárukou vrácení peněz.

Kreditní a debetní karta

Plaťte snadno svou oblíbenou kartou, ať už Visa, Mastercard, Amex nebo Maestro Card. Stačí si vybrat na pokladně a zaplatit přímo.