Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

Chcete vrátit svůj produkt Cosatto ?

Náš proces vrácení je super snadný.

Rozmysleli jste si to?

Pokud změníte názor do 30 dnů od obdržení produktu, nabízíme bezplatné vrácení pro všechny, nové, nepoužité zboží* který je v originální krabici s originálními samolepkami.

Jednoduše zabalte svůj produkt do originálního obalu, kontaktujte nás e-mailem na info@cosattodach.de s číslem vaší objednávky a my vám e-mailem zašleme štítek pro vrácení zdarma.

Vytiskněte si návratový štítek, nalepte jej na balíček a odevzdejte na nejbližší poště.

Zde obdržíte potvrzení o odeslání, které byste měli uschovat, dokud nebude z naší strany vaše vrácení zpracováno. Na potvrzení o odeslání naleznete sledovací číslo, abyste mohli sledovat své vrácení na cestě zpět do našeho skladu.

Vaše vrácení obvykle trvá 5–7 pracovních dnů, než dorazí do našeho skladu a bude zpracováno ihned po obdržení. Jakmile obdržíme vaše vrácení, zkontrolujeme, zda je stále v novém stavu a lze jej znovu prodat a okamžitě jej zpracujeme. Upozorňujeme, že všechny refundace mohou trvat až 10 pracovních dnů od data, kdy je obdržíme.

 

*Pokud položka není nová/nepoužitá, odečteme 504,95 Kč plus 20 % z celkové ceny původní objednávky z vrácení peněz.

Zrušení

Pokud vaši objednávku obdržíme do 14:00 od pondělí do pátku, pokusíme se ji zpracovat týž den v jednom z našich skladů ve Spojeném království. Pokud vaši objednávku obdržíme po 14:00, budeme se snažit ji zpracovat následující pracovní den (kromě svátků ve Spojeném království). To znamená, že zrušení nebo změna objednávky u produktů na skladě není vždy možná. Kontaktujte nás prosím na info@cosattodach.de a my vám pomůžeme se všemi vašimi dotazy.


 Zrušení předobjednávky

Pokud se kdykoli rozhodnete, Předobjednávka pokud chcete zrušit, než bude zpracováno a připraveno k odeslání, můžete tak učinit snadno. Jednoduše kontaktujte náš zákaznický servis na info@cosattodach.de a náš tým se postará o vše ostatní. 

Vezměte prosím na vědomí, že zrušení je možné pouze jeden den před datem „zpět na skladě“, protože se snažíme všechny objednávky odeslat ve stejný den, kdy zásoby dorazí do našeho skladu.


Gzáruka, opravy a náhradní díly

Pokud potřebujete další pomoc s vaším novým produktem Cosatto , kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese info@cosattodach.de a náš tým se postará o vše ostatní.

Vaše Záruka Cosatto je solidní zárukou pro skutečný život. Registrace odemkne celý svět podpory. Je nepravděpodobné, že ho budete potřebovat, ale o to nejde, jde o každodenní klid – osvobodí vás pro životní dobrodružství. Držíme vám záda.

Máte-li nějaké problémy s balením při doručování svých zbrusu nových produktů Cosatto , nahlaste to přímo řidiči, který problémy zaznamená a potvrdí vám. Pokud je zboží poškozeno zevnitř, pošlete nám přímo email a my to vyřešíme za vás. Nic z toho neovlivňuje vaše zákonná práva jako spotřebitele.

Velké položky

Po obdržení vráceného zboží zkontrolujeme, zda je v dobrém prodejním stavu, a poté vám připíšeme celou částku za produkt.

Drobné předměty

Pokud změníte názor na položky, jako je příslušenství nebo náhradní díly, nabízíme bezplatnou službu vrácení.

Jakmile jej obdržíme, bude vám vrácena částka. Upozorňujeme, že všechny refundace mohou trvat 5–7 pracovních dnů od data, kdy je obdržíme.


 Vaše práva

Žádná z výše uvedených informací nemá vliv na vaše zákonná práva jako spotřebitele. Toto je krátké a jednoduché vysvětlení toho, co pro vás můžeme udělat, když si zakoupíte produkt Cosatto .

Aplikované právo

Smlouva mezi námi se bude řídit a vykládat v souladu s anglickým právem a anglické soudy budou mít pravomoc řešit jakýkoli spor mezi námi.


 Další informace

Dotazy na produkty, náhradní díly a opravy

V naší části Nápověda naleznete velké množství informací o produktech, od příruček po náhradní díly, rady a mnoho dalšího. Vyhrneme si rukávy a jdeme na to...

4 roky záruka

Mysleli jsme na vše, co byste kdy mohli potřebovat, a šli jsme nad rámec. Proto je naše 4letá záruka revoluční.

Hčasto kladené otázky

Okamžik prosím... Než výrobek Cosatto vrátíte. Přečetli jste si naše často kladené otázky? Možná tam najdeš svou odpověď.

Kontakt

Jsme tu, když nás potřebujete a nasloucháme vám. Ať už prostřednictvím e-mailu, Facebooku nebo Instagramu – dejte nám vědět, jak můžeme zlepšit váš svět.