Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

Skvělé pojištění

V nepravděpodobném případě problému platí 4letá záruka. Je revoluční a pokrývá životnost vašeho kočárku. Stojí to hodně a nic vás to nestojí. Zaregistrujte svou záruku nyní a pohodlně se usaďte. Staňte se součástí rodiny Cosatto .

Zaregistrujte záruku

4 důvody pro registraci záruky

Od prvotřídní zákaznické podpory až po 24/7 online přístup, registrace záruky má mnoho výhod. Zde jsou 4 nejdůležitější...

Stačí se přihlásit

Jednoduše se zaregistrujte online. O zbytek se postaráme my.
Zaregistrujte svou záruku a můžete spravovat své produkty a informace – snadno v oblasti našeho účtu. To znamená, že vás můžeme najít okamžitě – a v případě potřeby najdeme přesně ten náhradní díl, který potřebujete. Ve spěchu.

Snadné návraty

To je věc. Zašleme vám velmi jednoduchý zpáteční lístek, který vám nabízí dopravu zdarma do našeho skladu, jakmile dorazí, opravíme jej a zašleme zpět do 10 pracovních dnů. Můžete se posadit a relaxovat.

Velmi snadné. Zaregistrujte svou záruku a užijte si vynikající služby. V nepravděpodobném případě, že nás budete potřebovat, nás jednoduše kontaktujte z pohodlí vaší pohovky. Váš produkt Cosatto pak může být zaslán zpět do našeho skladu zdarma prostřednictvím vaší pošty s návratovým štítkem a poté bude zkontrolován v našem servisním středisku.

Náhradní díly během chvilky

Vyžádejte si náhradní díly a obdržíte je během několika dnů.
Někdy prostě potřebujete náhradní díl. Od kol po řidítka jich máme skladem přes 140 000. Zaregistrujte svou záruku, abychom váš díl mohli rychle najít – a poté vám jej obratem doručit.

Intenzivní následná péče

Naše služba Cosatto představuje vynikající ochranu, poradenství, klid a revoluční kvalitu služeb.

Zaregistrujte svou záruku a bude pro nás ještě snazší najít vás a vaše Cosatto , pokud dojde k nejhoršímu.

Na bezpečné straně
Vaše záruka Cosatto je solidní zárukou pro skutečný život. Registrace otevírá rozsáhlé možnosti podpory. Je nepravděpodobné, že je někdy budete potřebovat, ale to je vedlejší. Jde o to, abyste měli klid – abyste se mohli zapojit do životních dobrodružství. Máme vaše záda

`