Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

8 z 10 dětí volí COSATTO

Děti říkají, co si myslí – a řekly to nám. Hlasitě a čistě. Udělali jsme test. 8 z 10 dětí si vybralo Cosatto . Na co čekáš? Děti promluvily. I vy poslouchejte hlasy těch nejmenších. Vybrat štěstí. Vyberte Cosatto .

Děti Cosatto milují

Chtěli jsme to dokázat. Umět to hrdě ukázat. 6 školek, 106 dětí, 1 kameraman a důkaz na GoPro kameře. Usměvavé hvězdy, řvoucí draci a 43 kol na kočárcích. Hledejte sami sebe.

Jaké bláznivé léto. Intenzivní, život potvrzující, neuvěřitelně šťastný zážitek. Provedli jsme test s více než 100 batolaty ve školkách a ukázali jsme kočárky Cosatto a dalších značek. Dívali se. Usmáli se. Ukázali prsty. Rozhodli se. A výsledek? 8 z 10 dětí si vybralo Cosatto .

Děláte jí radost

takže 8 z 10 dětí volí Cosatto . Vybíráte si zázrak, radost, příběhy a magii. Proto děláme to, co děláme – tady, kde se dějí magie. To je důvod, proč vytváříme naše slavné vzory inspirované příběhy - draci, jednorožci... na co si vzpomenete, my je rozzáříme. Tak na co čekáš? Vneste do svého života barvy!

"Je to moje vesmírná loď."

- Řím. na oběžné dráze.

"Jsem pohádková princezna."

-Elsie. Na magické misi.

Příběhy jsou důležité

Každý vzor vypráví příběh. Od tančících lam po podivuhodné mořské panny, objevte svět kouzelných příběhů za našimi ikonickými vzory. Přímo z nejveselejších knih, které jste kdy četli.

Banánové drama

Banány jsou tak melodramatické. Jsou žluté a po stranách se loupou. V Bennyho zahradě byl strom s nejkrásnějšími banány na světě. „Buď pořádný banán a oloupeš se!“ křičel a tak všichni udělali salto do mísy, radostí poskakovali a stali se tím nejlepším banánovým splitem na světě. Lidé přicházeli z daleka, aby vyzkoušeli Bennyho banánovou štěpku z jeho kouzelného banánovníku...

Pohádková zahrada

Prozradím ti tajemství. Víly mají práci. Spolu s čmeláky se starají o kopretiny pod stromy. A když se jejich okvětní lístky v noci zavřou, je to opravdu nádherný pohled. Víly se vznášejí s hedvábnými křídly a pak se třepotají v kruzích. A zpívají tiše, jak se sluší, sypou na to pohádkový prach. Sedmikrásky tiše a tiše sní, pak je probudí sluneční paprsky. Než to celé začne znovu, tančí ve veselých sedmikráskových řetězech.

5 důvodů, proč musíte Cosatto milovat

Zjistěte více o Cosatto

#BEMORECOSATTO

Ukažte nám svůj kousek Cosatto . V každém je trochu Cosatto a to chce být vidět. Vyjádřete to. Tady a teď. Ukažte nám svůj oblíbený vzhled Cosatto . Podělte se o svůj nejkrásnější okamžik Cosatto .

Podělte se o svůj nejkrásnější okamžik Cosatto .