Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

Koupit od Cosatto

Požadujeme vaši platbu ceny zboží a dodání před úplným přijetím objednávky. Jakmile obdržíme platbu, odešleme vaše zboží co nejrychleji. Obdržíte také e-mail s potvrzením objednávky.

Někdy nemůžeme přijmout objednávku

Vezměte prosím na vědomí, že dokončení procesu platby online nepředstavuje přijetí vašeho nákupu produktů nebo služeb z naší strany. Co nejdříve vás budeme informovat e-mailem, abychom potvrdili, že jsme vaši objednávku přijali a zpracováváme. Vaši objednávku nepřijmeme, dokud od vás neobdržíme platbu a nezašleme produkt(y) nebo nezačneme poskytovat služby, které jste si objednali. Před odesláním produktu (produktů) má Cosatto právo odmítnout jakoukoli objednávku z jakéhokoli důvodu, včetně právních a regulačních důvodů.

Vrátit se

Rozmysleli jste si to?

Pokud změníte názor do 30 dnů od obdržení produktu, nabízíme bezplatné vrácení všech nepoužitých položek. Jednoduše zabalte svůj produkt do originálního obalu, kontaktujte nás e-mailem na info@cosattodach.de s číslem vaší objednávky a my vám e-mailem zašleme štítek pro vrácení zdarma.

Vytiskněte si návratový štítek, nalepte jej na balíček a odevzdejte na nejbližší poště.

Zde obdržíte potvrzení o odeslání, které byste měli uschovat, dokud nebude z naší strany vaše vrácení zpracováno. Na potvrzení o odeslání naleznete sledovací číslo, abyste mohli sledovat své vrácení na cestě zpět do našeho skladu.

Vaše vrácení obvykle trvá 2-3 pracovní dny, než dorazí do našeho skladu a bude zpracováno ihned po obdržení. Jakmile obdržíme vaše vrácení, zkontrolujeme, zda je stále v novém stavu a lze jej znovu prodat a okamžitě jej zpracujeme. Upozorňujeme, že všechny refundace mohou trvat 5–7 pracovních dnů od data, kdy je obdržíme.

Vaše práva

Nic z výše uvedeného neovlivňuje vaše zákonná práva jako spotřebitele. Toto je krátké a jednoduché vysvětlení toho, co pro vás můžeme udělat, když si zakoupíte váš produkt Cosatto .

Aplikované právo

Smlouva mezi námi se bude řídit a vykládat v souladu s anglickým právem a anglické soudy budou mít pravomoc řešit jakýkoli spor mezi námi

4 roky záruka

Naše čtyřletá záruka se vztahuje pouze na produkty s logem 4leté záruky a přiloženou brožuru o čtyřleté záruce.

Registrací s nesprávnými informacemi ztrácíte záruku. Cosatto si vyhrazuje právo odmítnout jakoukoli záruku, pokud nebudou splněny naše všeobecné obchodní podmínky.

Při nákupu produktů Wow XL získáte 10letou záruku.

Záruka je k dispozici pro produkty značky Cosatto .

Záruku mohou uplatnit pouze původní kupující, kteří do 28 dnů od nákupu vyplní registrační formulář záruky se sériovým číslem a podrobnostmi o nákupu u autorizovaného prodejce Cosatto . Záruka je nepřenosná.

Záruka se vztahuje pouze na výrobek a nevztahuje se na následné škody - např. ztrátu času nebo cokoliv jiného.

Záruka se nevztahuje na výrobky, které byly vystaveny nebo zakoupeny použité.

Cosatto nahradí podobné za podobné. Vyhrazujeme si však právo přerušit výrobu, barvu, látku, doplněk nebo model, pokud to považujeme za vhodné. Za těchto okolností spotřebitel obdrží ekvivalentní výrobek za předpokladu, že bude reklamace uplatněna v záruční době.

Záruka se vztahuje pouze na produkty, které byly zakoupeny v Německu a jsou stále v Německu.

Záruka se nevztahuje na poškození způsobené faktory, které výrobce nemůže ovlivnit, včetně:

- Nedodržení návodu k použití Cosatto a pokynů k údržbě

- normální oblečení a roztrhané

- nesprávné použití a/nebo čištění

- náhodné a/nebo úmyslné poškození - tj. zneužití zákazníkem s ohledem na přiložený návod k obsluze

- nevhodné skladování

- Úprava, změna, redesign produktu

V případě závad - musíte Cosatto informovat do 1 týdne od zjištění závady.

Záruka se vztahuje pouze na materiálové a výrobní vady při běžném použití v domácnosti. Nevztahuje se na díly podléhající běžnému opotřebení: pěnové rukojeti, pryžové prvky kol, opotřebení tkanin.

Pokud se zjistí, že produkt je vadný, jak je definováno výše, Cosatto na základě vlastního uvážení produkt opraví nebo vám poskytne nové zboží a díly jako náhradu. To je jediný závazek Cosatto .

Jakékoli opravy smí provádět pouze strana předem schválená společností Cosatto .

Pokud je v rámci této záruky uplatněna reklamace a vada není způsobena vadami materiálu nebo zpracování, Cosatto si vyhrazuje právo účtovat zákazníkovi čas servisního technika nebo dodané náhradní díly.

Záruka je platná po dokončení procesu registrace.

Záruční doba

Záruka je platná po dobu 4 let od data nákupu. Kupující produktů Wow XL dostávají záruku 10 let

Stížnosti lze podat prostřednictvím sekce Nápověda na webových stránkách nebo kontaktováním našeho týmu zákaznických služeb.

Vezměte prosím na vědomí – připojení digitálních fotografií povede k rychlejšímu vyřešení vašich problémů.

Zásady ochrany osobních údajů.

Vaše soukromí bereme velmi vážně. Někdy však narazíme na někoho, o kom si myslíme, že byste ho opravdu rádi slyšeli, a pak mu můžeme sdělit vaše podrobnosti. Poslouchejte, co říkají nebo nabízejí. z odběru se můžete kdykoli odhlásit – nebo nám to můžete sdělit předem a my vaše údaje nikdy nebudeme sdílet.

Budeme vás kontaktovat pouze v případě, že budete souhlasit nebo projevíte úmysl nakupovat. Sledujeme návštěvníky našich webových stránek a můžeme tyto údaje použít ke zlepšení vaší zkušenosti s personalizovaným obsahem, propagačními akcemi a kampaněmi, a to jak na webových stránkách, tak prostřednictvím spuštěných e-mailů a přímé pošty.

Pokud změníte názor na kontaktování poté, co jste souhlasili, jednoduše nás kontaktujte a my vás přestaneme kontaktovat. Zde v Cosatto máme otevřený a čestný přístup. Pokud byste tedy chtěli vědět, jaké informace o vás máme uložené, jednoduše nám napište e-mail.

Každá osoba, která přistupuje, prohlíží nebo jinak používá naše webové stránky, ať už ručně nebo prostřednictvím automatizovaného zařízení nebo programu, je považována za „uživatele“. Všichni uživatelé jsou vázáni podmínkami těchto Zásad ochrany osobních údajů. Uživatelé souhlasí se shromažďováním, používáním a zveřejňováním osobních údajů uživatele v souladu s podmínkami těchto Zásad ochrany osobních údajů.

 1. Jaké údaje shromažďujeme?

Některá data shromažďuje naše webová stránka automaticky (další podrobnosti viz naše sekce Cookies), jiná data jsou shromažďována pouze v případě, že je dobrovolně odešlete a souhlasíte s tím, že je můžeme použít pro účely uvedené v sekci 2, např. B. když si zaregistrujete účet nebo provedete nákup. V závislosti na tom, jak používáte naše webové stránky, můžeme shromažďovat některé nebo všechny následující informace:

Příjmení;

Kontaktní informace, jako jsou e-mailové adresy a telefonní čísla;

Fakturační a poštovní adresa;

Demografické informace, jako je PSČ, preference a zájmy;

Finanční informace jako např B. historii transakcí;

IP adresa (shromažďována automaticky);

Typ a verze webového prohlížeče (shromažďuje se automaticky);

Operační systém (detekován automaticky);

Seznam adres URL začínající referenční stránkou, vaší aktivitou na našem webu a stránkou, na kterou přejdete (shromažďováno automaticky);

Životní styl a další informace shromážděné během registrace nebo prostřednictvím průzkumů.

Pokud se rozhodnete poskytnout nám osobní údaje, budou použity pro zamýšlené účely uvedené v době shromažďování a podle vašich preferencí.

Po provedení nákupu vám můžeme e-mailem zaslat relevantní nabídky, informace a/nebo novinky, o kterých si myslíme, že by vás mohly zajímat. Pokud si již nepřejete dostávat od nás zprávy, jednoduše se odhlaste prostřednictvím jednoho z našich e-mailů nebo nás kontaktujte a my vás odhlásíme.

Neosobní informace.

Můžeme také shromažďovat neosobní údaje o vaší návštěvě našich webových stránek na základě vašich aktivit při prohlížení. Tyto informace mohou např. B. zahrnout stránky, které navštěvujete, a produkty a služby, které si prohlížíte nebo objednáváte.

To nám pomáhá lépe spravovat a rozvíjet naše webové stránky, abychom vám v budoucnu poskytovali příjemnější, personalizované služby a zkušenosti, a pomáhá nám to vyvíjet a dodávat lepší produkty a služby přizpůsobené vašim individuálním zájmům a potřebám.

Čas od času, pokud jste souhlasili, můžeme také ukládat a používat vaše informace, abychom vás kontaktovali pro účely průzkumu trhu, marketingu, informací a služeb zákazníkům. Můžeme vás kontaktovat e-mailem, telefonem, poštou nebo platformami sociálních médií, jak uvedete.

 1. Jak data používáme?

Veškeré osobní údaje jsou uchovávány bezpečně v souladu s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů (Nařízení (EU) 2016/679) (GDPR). Další podrobnosti o zabezpečení naleznete v části 8 níže.

Vaše údaje používáme k tomu, abychom vám mohli nabízet ty nejlepší možné produkty a služby. To zahrnuje:

Poskytování a správa vašeho účtu;

Poskytování a správa vašeho přístupu na naše webové stránky;

Personalizujte a přizpůsobte své zkušenosti na našich webových stránkách;

Poskytování našich produktů a služeb;

Přizpůsobte a přizpůsobte naše produkty a služby pro vás;

Odpovídání na vaše zprávy;

Poskytování e-mailových zpravodajů a nabídek (z odběru se můžete kdykoli odhlásit);

Analýza vašeho používání našich webových stránek [a shromažďování zpětné vazby] za účelem neustálého zlepšování našich webových stránek a vaší uživatelské zkušenosti;

Ověření vaší identity v případě potřeby (můžete například ztratit své heslo nebo bezpečnostní informace a my vás pak možná budeme muset požádat o další „identifikovatelné“ informace, abychom ochránili vaše data před neoprávněným přístupem).

V některých případech může být shromažďování údajů zákonným nebo smluvním požadavkem a pokud nesouhlasíte s tím, že můžeme tyto údaje používat, budeme omezeni v produktech a službách, které vám můžeme nabídnout.

S vaším svolením a/nebo tam, kde to povoluje zákon, můžeme také použít vaše údaje pro marketingové účely, které mohou zahrnovat kontaktování vás e-mailem a poštou s informacemi, novinkami a nabídkami o našich produktech a službách.

Pokud provedete nákup, vyhrazujeme si právo vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu pro marketingové účely a/nebo informace související s vaším nákupem.

Nebudeme vám však zasílat nevyžádaný marketing nebo spam a učiníme všechny přiměřené kroky, abychom zajistili, že plně ochráníme vaše práva a splníme naše povinnosti podle GDPR a nařízení o ochraně dat a elektronických komunikacích (směrnice ES) 2003 v souladu s nařízením z roku 2004, Verze 2011 a 2015.

V souladu s GDPR zajistíme, aby vaše osobní údaje byly zpracovávány zákonně, spravedlivě a transparentně, aniž by byla dotčena vaše práva. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v případě, že platí alespoň jeden z následujících základů:

Udělili jste souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro jeden nebo více konkrétních účelů;

zpracování je nezbytné pro plnění smlouvy, jejíž jste stranou, nebo pro provedení kroků na vaši žádost před uzavřením smlouvy;

zpracování je nezbytné pro splnění právní povinnosti, které se na nás vztahuje;

zpracování je nezbytné k ochraně životně důležitých zájmů vás nebo jiné fyzické osoby;

zpracování je nezbytné pro splnění úkolu prováděného ve veřejném zájmu nebo při výkonu veřejné moci svěřené správci; a nebo

zpracování je nezbytné pro zajištění oprávněných zájmů nás nebo třetí strany, pokud nad tím nepřevažují základní práva a svobody subjektu údajů, které vyžadují ochranu osobních údajů, zejména pokud je subjektem údajů dítě.

 1. Jak a kde data uchováváme?

Vaše údaje budeme uchovávat pouze tak dlouho, jak je budeme potřebovat k použití, jak je popsáno v části 2 výše, a/nebo tak dlouho, dokud budeme mít vaše svolení je uchovávat. Vaše údaje budou vymazány, jakmile je již nebudeme potřebovat.

Vaše údaje budou uloženy pouze v rámci Evropského hospodářského prostoru ("EHP") (EHP se skládá ze všech členských států EU plus Norska, Islandu a Lichtenštejnska).

Některé nebo všechny vaše údaje mohou být uloženy nebo přeneseny mimo Evropský hospodářský prostor („EHP“) (EHP se skládá ze všech členských států EU plus Norska, Islandu a Lichtenštejnska).

Používáním našich webových stránek a zasíláním informací nám to bude vyhovovat a souhlasíte s tím. Pokud údaje uchováváme nebo přenášíme mimo EHP, učiníme veškeré přiměřené kroky, abychom zajistili, že s vašimi údaji bude zacházeno stejně bezpečným způsobem, jako by bylo v rámci EHP a v souladu s GDPR. Takové kroky mohou mimo jiné zahrnovat použití právně závazných smluvních podmínek mezi námi a třetími stranami, které najímáme, a použití vzorových smluvních dohod schválených EU.

Abychom ochránili vaše údaje, zavedli jsme vhodné fyzické, elektronické a manažerské postupy k ochraně a zabezpečení informací shromážděných prostřednictvím našich webových stránek.

Bez ohledu na bezpečnostní opatření, která přijmeme, je důležité mít na paměti, že přenos informací přes internet nemusí být zcela bezpečný a doporučuje se, abyste přijali příslušná opatření při přenosu informací přes internet, prostřednictvím e-mailu nebo předávání nám jiné elektronické prostředky.

 1. Sdílíme data?

Můžeme uzavřít smlouvu s třetími stranami o poskytování produktů a služeb naším jménem. To může zahrnovat zpracování plateb, dodání zboží, možnosti vyhledávače, reklamu a marketing. V některých případech mohou třetí strany požadovat přístup k některým nebo všem vašim informacím. Pokud jsou některé vaše údaje pro takový účel vyžadovány, učiníme veškeré přiměřené kroky, abychom zajistili, že s vašimi údaji bude nakládáno bezpečně a v souladu s vašimi právy, našimi povinnostmi a právními povinnostmi třetí strany.

Můžeme sestavit statistiky o používání našich webových stránek, včetně údajů o návštěvnosti, vzorcích používání, počtu uživatelů, prodejích a dalších informací. Všechny tyto údaje jsou anonymizovány a neobsahují žádné osobní identifikační údaje. Čas od času můžeme takové informace sdílet s třetími stranami, např. B. potenciálním investorům, partnerským společnostem, partnerům a reklamním zákazníkům. Údaje budou předány a použity pouze v rámci právních předpisů.

Za určitých okolností můžeme být ze zákona povinni sdílet určité údaje, které máme k dispozici, které mohou zahrnovat vaše osobní údaje, jako například: B. pokud jsme zapojeni do soudního řízení, pokud dodržujeme požadavky zákona, soudního příkazu nebo vládního orgánu. Za takových okolností od vás nepožadujeme žádný další souhlas se sdílením vašich údajů a vyhovíme jakékoli právně závazné žádosti, která nám bude předložena.

 1. Jak můžeme kontrolovat data?

Když odešlete informace prostřednictvím našich webových stránek, můžete mít možnost omezit, jak vaše informace používáme. Snažíme se vám poskytnout velkou kontrolu nad tím, jak používáme vaše informace, včetně možnosti odhlásit se z přijímání e-mailů od nás, což můžete provést odhlášením pomocí odkazů uvedených v našich e-mailech nebo správou svého účtu.

Můžete se také přihlásit k jedné nebo více službám dostupných ve Spojeném království. Služba telefonických preferencí (dále jen „TPS“), podniková telefonní preferenční služba (dále jen „CTPS“) a poštovní preferenční služba (dále jen „MPS“). Mohou vám pomoci zabránit v přijímání nevyžádané reklamy. Upozorňujeme však, že tyto služby vám nebrání v přijímání marketingových sdělení, se kterými jste souhlasili.

 1. Vaše právo zadržet informace a vaše právo stáhnout informace poté, co jste je poskytli.

K některým oblastem našich webových stránek máte přístup bez poskytnutí jakýchkoli informací. Abyste však mohli využívat všechny vlastnosti a funkce dostupné na našich webových stránkách, můžete být požádáni o předložení nebo povolení shromažďování určitých informací.

Používání cookies můžete omezit prostřednictvím svého internetového prohlížeče. Další informace naleznete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Svůj souhlas s naším používáním vašich osobních údajů můžete kdykoli odvolat tak, že nás kontaktujete pomocí údajů uvedených v části 11 a my vaše údaje vymažeme z našich vlastních systémů. Berete však na vědomí, že to může omezit naši schopnost poskytovat vám nejlepší možné produkty a služby.

 1. Jak se můžete dostat ke svým datům?

Máte zákonné právo vyžádat si kopii vašich osobních údajů, které máme v držení (tam, kde jsou takové údaje uloženy).

Pro další podrobnosti nás prosím kontaktujte na info@cosattodach.de, nebo napište nám, pověřenec pro ochranu osobních údajů, Cosatto Ltd, Bentinck Mill, Bentinck St, Farnworth, Bolton, BL4 7EP.

Uveďte prosím své jméno a adresu, stejně jako svůj mobilní telefon a/nebo číslo účtu/objednávky (je-li relevantní). Byli bychom vděční, kdybyste nám také stručně sdělili, jaké informace byste si přáli zkopírovat (pomůže nám to snadněji najít vaše informace).

Než vám poskytneme podrobnosti o osobních údajích, které o vás uchováváme, podnikneme veškeré přiměřené kroky k potvrzení vaší totožnosti.

 1. Informační bezpečnost.

Cosatto Ltd. si uvědomuje, že její zákazníci se stále více zajímají o to, jak společnosti chrání osobní údaje před zneužitím a zpronevěrou, a také o ochranu dat obecně. Cosatto Ltd. neustále kontroluje a vylepšuje své technické, fyzické a manažerské postupy a pravidla, aby chránila vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, náhodnou ztrátou a/nebo zničením.

K zajištění šifrování dat při přenosu používáme standardní certifikáty TLS. Například veškerý přístup na webovou stránku Cosatto Ltd je proveden. přes HTTPS.

Upozorňujeme, že komunikace přes internet, jako např E-maily/webmaily nejsou bezpečné, pokud nejsou šifrované. Vaše komunikace může před doručením cestovat přes více zemí – to je povaha internetu World Wide Web.

Cosatto Ltd. nemůže přijmout odpovědnost za jakýkoli neoprávněný přístup nebo ztrátu osobních údajů, pokud je mimo naši kontrolu.

 1. Přehled vašich práv podle GDPR.

V rámci GDPR máte:

právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, které máme k dispozici, jejich vymazání nebo opravu;

právo podat stížnost u dozorového úřadu;

být informován o tom, jaké zpracování údajů probíhá;

právo na omezení zpracování;

právo na přenositelnost údajů;

vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů;

Práva související s automatizovaným rozhodováním a profilováním (viz oddíl 10 níže).

 1. Automatizované rozhodování a profilování.

Pokud osobní údaje používáme pro účely automatizovaného rozhodování a tato rozhodnutí na vás mají právní (nebo obdobně významný) dopad, máte právo napadnout taková rozhodnutí podle GDPR, požadovat lidský zásah, vyjádřit svůj vlastní názor a obdržet od nás vysvětlení rozhodnutí.

Výše popsané právo neplatí za následujících okolností:

Rozhodnutí je nezbytné pro uzavření nebo plnění smlouvy mezi vámi a námi;

Rozhodnutí je zmocněno zákonem; nebo

Udělili jste výslovný souhlas.

 1. Kontaktujte nás.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich webových stránek nebo těchto zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás e-mailem na adrese info@cosattodach.de, telefonicky na čísle 01204 861007 nebo poštou na adresu Cosatto Ltd, Bentinck Mill, Bentinck St, Farnworth, Bolton, BL4 7EP.

Ujistěte se, že je vaše žádost jasná, zejména pokud se jedná o žádost o informace o údajích, které o vás uchováváme.

 1. Změny našich zásad ochrany osobních údajů.

Tyto zásady ochrany osobních údajů můžeme změnit, pokud to budeme považovat za nutné nebo pokud to vyžaduje zákon. Jakékoli změny budou okamžitě zveřejněny na našich webových stránkách a bude se mít za to, že jste přijali podmínky Zásad ochrany osobních údajů při prvním použití našich webových stránek po provedení změn. Jakékoli změny těchto Zásad ochrany osobních údajů vstoupí v platnost dnem jejich zveřejnění. Doporučujeme vám pravidelně kontrolovat tuto stránku, abyste zůstali aktuální.

Akce a speciální nabídky

Všechny ceny a speciální nabídky se mohou měnit a měnit. Měsíční akce a nabídky dne se mohou prodloužit na delší časové období.

*Všimněte si prosím. Na jednu transakci lze učinit pouze jednu nabídku.

Pravidla facebookové komunity Cosatto :

Chceme, aby facebooková stránka Cosatto byla zábavným, živým a pozitivním místem pro všechny naše fanoušky. Podporujeme inteligentní a konstruktivní komentáře k návrhům Cosatto a tématům rodičovství. Proto jsme vytvořili nějaká pravidla komunity. Žádáme všechny, kteří publikují a zapojují se do našich stránek, aby dodržovali pravidla, a vyhrazujeme si právo odstranit obsah zveřejněný na Facebooku a zablokovat uživatele v přidávání příspěvků na tento web, pokud jsou tato pravidla porušena nebo pokud jinak považujeme za nutné vytvořit a udržovat přátelskou a nápomocnou komunitu.

Cosatto nepodporuje a nenese odpovědnost za příspěvky od fanoušků naší stránky.

Udržujte své komentáře relevantní k tématu stránky/příspěvku. Komentáře mimo téma jsou odstraněny, takže můžeme zachovat soustředění diskuzí pro všechny naše uživatele. Lze zahájit nové diskuse na nová témata a tam by měly být směřovány všechny relevantní komentáře.

Pokusíme se vám pomoci s případnými dotazy, ale chceme respektovat vaše soukromí, proto na této stránce nebudeme žádat o osobní kontaktní údaje. Může být nutné požádat vás, abyste nás kontaktovali soukromě prostřednictvím e-mailu nebo doručené zprávy.

Chovejte se k ostatním laskavě – tak, jak byste chtěli, aby se oni chovali k vám. Buďte zdvořilí, i když nesouhlasíte.

Urážlivé výrazy, nevlídné výrazy, agrese a šikana nejsou povoleny (ať už jsou zaměřeny na uživatele, jednotlivce, Cosatto nebo její zaměstnance).

Zakázán je také obsah, který je obscénní, znepokojivý, pomlouvačný, příliš explicitní, urážlivý, urážlivý, sexuálně explicitní a/nebo obsahuje nahotu.

Příspěvky, které by mohly identifikovat jednotlivce prostřednictvím osobních údajů, budou odstraněny.

Spam, právně sporné komentáře, obsah s do očí bijícím náboženským nebo politickým předsudkem, obsah obsahující neověřená nebo nepravdivá tvrzení o produktech, obrázcích a videích bez řádné licence/povolení, obsah, který porušuje jakýkoli zákon nebo nařízení, obsah propagující drogy nebo alkohol a propagující nezákonné nebo nevhodné činnosti nebo nebezpečné chování, stejně jako jakýkoli jiný obsah, který narušuje zábavu ostatních uživatelů z komunity, bude odstraněn.

Nepovolujeme odkazy na externí webové stránky, protože nemůžeme zaručit obsah těchto stránek.

Konstruktivní kritika Cosatto , na kterou můžeme reagovat, je vítána.

Respektujte prosím všechny podmínky Facebooku http://on.fb.me/hix5Xa

Požadavky:

Naše telefonní linky zákaznických služeb jsou otevřeny Po-Čt 9:00-17:00

Pátek od 9:00 do 16:30

Kontaktujte nás přes info@cosattodach.de

Zásady používání souborů cookie

Toto jsou zásady používání souborů cookie společnosti Cosatto , které jsou dostupné na adrese www.cosattodach.de.

Co jsou cookies?

Jak je běžnou praxí u téměř všech profesionálních webových stránek, tato stránka používá cookies, což jsou malé soubory, které se stáhnou do vašeho počítače, pro zlepšení vašeho zážitku. Tato stránka popisuje, jaké informace shromažďují, jak je používáme a proč někdy potřebujeme tyto soubory cookie ukládat. Dáme vám také vědět, jak můžete zabránit ukládání těchto souborů cookie, ačkoli to může ovlivnit určité prvky funkčnosti webu.

Jak používáme soubory cookie

Soubory cookie používáme z různých důvodů, které jsou popsány níže. Bohužel ve většině případů neexistují žádné standardní možnosti pro zakázání souborů cookie bez úplného zakázání funkcí a funkcí, které přidávají na tento web. Doporučujeme ponechat všechny soubory cookie, pokud si nejste jisti, zda je potřebujete nebo ne v případě, že se používají k poskytování služby, kterou používáte.

Zakázat soubory cookie

Nastavování cookies můžete zabránit úpravou nastavení vašeho prohlížeče (viz nápověda vašeho prohlížeče, jak to udělat). Upozorňujeme, že zakázání souborů cookie ovlivní funkčnost této a mnoha dalších webových stránek, které navštívíte. Deaktivace cookies obvykle také vede k deaktivaci určitých funkcí a vlastností tohoto webu. Proto se doporučuje, abyste cookies nezakazovali. Tyto zásady používání souborů cookie byly vytvořeny pomocí generátoru zásad souborů cookie z webu CookiePolicyGenerator.com.

Soubory cookie, které jsme nastavili

Cookies související s účtem

Pokud si u nás vytvoříte účet, budeme používat cookies ke správě přihlašovacího procesu a obecné administrace. Tyto soubory cookie jsou obvykle odstraněny, když se odhlásíte. V některých případech však mohou přetrvávat i poté, aby si zapamatovali vaše předvolby webu, když jste odhlášeni.

Cookies související s přihlášením

Soubory cookie používáme, když jste přihlášeni, abychom si tuto skutečnost zapamatovali. Díky tomu se nemusíte přihlašovat pokaždé, když navštívíte nový web. Tyto soubory cookie jsou obvykle odstraněny nebo smazány, když se odhlásíte, aby bylo zajištěno, že po přihlášení budete mít přístup pouze k omezeným funkcím a oblastem.

Soubory cookie pro e-mailové zpravodaje

Tato webová stránka nabízí službu odběru newsletteru nebo e-mailu a soubory cookie mohou být použity k zapamatování, zda jste již zaregistrováni a zda se mají zobrazovat určitá upozornění, která se mohou týkat pouze přihlášených/nepřihlášených uživatelů.

Cookies související se zpracováním objednávky

Tato webová stránka nabízí možnosti elektronického obchodování nebo platby a některé soubory cookie jsou nezbytné k tomu, aby se zajistilo zapamatování vaší objednávky mezi stránkami, abychom ji mohli správně zpracovat.

Cookies související s průzkumem

Čas od času nabízíme uživatelské průzkumy a dotazníky, abychom vám poskytli zajímavé poznatky a užitečné nástroje nebo abychom lépe porozuměli naší uživatelské základně. Tyto průzkumy mohou používat soubory cookie k zapamatování, kdo již průzkum dokončil, nebo k tomu, aby vám po změně stránek poskytly přesné výsledky.

Soubory cookie související s formulářem

Když zadáváte údaje přes formulář, např. Na kontaktních stránkách nebo formulářích pro komentáře mohou být nastaveny soubory cookie, aby se uložily vaše uživatelské údaje pro budoucí korespondenci.

Cookies pro nastavení webových stránek

Abychom vám poskytli skvělý zážitek z této webové stránky, poskytujeme funkci pro nastavení vašich preferencí pro běh této webové stránky, když ji používáte. Abychom si zapamatovali vaše preference, potřebujeme nastavit soubory cookie, aby bylo možné tyto informace volat při interakci se stránkou ovlivněnou vašimi preferencemi.

Soubory cookie třetích stran

V některých konkrétních případech používáme také soubory cookie poskytované důvěryhodnými třetími stranami. Následující část popisuje, které soubory cookie třetích stran můžete na tomto webu najít.

Tento web používá Google Analytics, jedno z nejpoužívanějších a nejdůvěryhodnějších analytických řešení na webu, které nám pomáhá porozumět tomu, jak web používáte a jak můžeme zlepšit vaši zkušenost. Tyto soubory cookie mohou například sledovat, jak dlouho strávíte na webu a stránkách, které navštívíte, abychom mohli pokračovat ve vytváření poutavého obsahu.

Další informace o souborech cookie Google Analytics naleznete na oficiální stránce Google Analytics.

Analytické programy třetích stran se používají ke sledování a zaznamenávání používání této webové stránky, abychom mohli pokračovat ve vytváření poutavého obsahu. Tyto soubory cookie mohou například sledovat, jak dlouho strávíte na webu nebo stránkách, které navštívíte, což nám pomáhá pochopit, jak pro vás můžeme web vylepšit.

Čas od času testujeme nové funkce a provádíme malé změny ve způsobu zobrazování webových stránek. Když stále testujeme nové funkce, mohou být tyto soubory cookie použity, abychom zajistili, že budete mít na webových stránkách konzistentní zážitek a zároveň budeme vědět, které optimalizace si naši uživatelé nejvíce cení.

Protože prodáváme produkty, je pro nás důležité porozumět statistikám o tom, kolik návštěvníků našich stránek skutečně nakupuje, a to je typ dat, které tyto soubory cookie sledují. To je pro vás důležité, protože to znamená, že můžeme dělat přesné obchodní předpovědi, což nám umožňuje sledovat naše reklamní a produktové náklady, abychom zajistili nejlepší možnou cenu.

Inzeráty využíváme k pokrytí nákladů na provoz tohoto webu a k poskytnutí finančních prostředků na další rozvoj. Behaviorální reklamní cookies používané touto webovou stránkou jsou navrženy tak, aby zajistily, že vám poskytneme tu nejrelevantnější reklamu anonymním sledováním vašich zájmů a prezentováním podobných položek, které by vás mohly zajímat.

Několik partnerů inzeruje naším jménem a soubory cookie pro sledování affiliate partnerů nám jednoduše umožňují zjistit, zda naši zákazníci přišli na web prostřednictvím některého z našich partnerských webů, abychom jim mohli odpovídajícím způsobem připsat kredit, a pokud je to vhodné, umožnit našim affiliate partnerům poskytnout bonus. které vám mohou nabídnout ke koupi.

Na této webové stránce také používáme tlačítka a/nebo pluginy sociálních médií, které vám umožňují připojení k vaší sociální síti různými způsoby. Aby to fungovalo, následující weby sociálních médií, včetně {Seznam sociálních sítí, jejichž funkce jste integrovali do svého webu:12}, používají náš web k nastavení souborů cookie, které mohou být použity k zobrazení vašeho profilu na jejich webu. nebo přispívají k údajům, které uchovávají, pro různé účely popsané v jejich příslušných zásadách ochrany osobních údajů.

Další informace

Jak již bylo zmíněno výše, pokud si nejste jisti, zda něco potřebujete, je obvykle bezpečnější ponechat soubory cookie povolené pro případ, že dojde k interakci s některou z funkcí, které na našem webu používáte.

Pokud však přesto chcete další informace, můžete nás kontaktovat jedním z našich preferovaných způsobů kontaktu:

E-mailem: info@cosattodach.de