Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

Kdo je Cosatto ?

Vyrábíme snadno použitelné kočárky, vysoké židličky a autosedačky se vzory, které děti milují. Naše oceňované produkty zlepšující život jsou jedinečné a nabité chytrými funkcemi, díky kterým bude váš život hračkou.

Cosatto Est. 1981

Kdysi dávno vyrůstal v dětském obchodě v Boltonu chlapec, který viděl příliš mnoho ubohých malých chlapců a dívek, jak se tlačí v nudných kočárcích. Koupil si šicí stroj a sestavil tým inspirovaných lidí. O 2,5 milionu šťastných dětí později se Cosatto stalo synonymem zábavy a odlišnosti. Andrew Kluge a jeho tým pokračují v zachraňování světa před nudnými dětskými věcmi. A dělat radost jednomu miminku za druhým...

Naše historie

5 důvodů, proč musíte Cosatto milovat

Opravdu skvělé produkty

Naše oceňované produkty zlepšující život jsou jedinečné a nabité chytrými funkcemi, díky kterým bude váš život hračkou. Vyrábíme snadno použitelné kočárky, vysoké židličky a autosedačky se vzory, které děti milují.

Brilantní britský design

Jsme brilantní designéři. Nikdo nedokáže to, co my. V našem interním studiu vytvářejí rodiče, kteří jsou nadšení pro design, barvy, vzory a textilie, ty nejveselejší návrhy.

První volba dítěte

Děti milují naše výrobky. Když dáte miminko do kočárku Cosatto , je čilé a zvědavé. Spolupracujeme s jednou z předních britských dětských laboratoří na vývoji produktů, které jsou pro miminka ještě lepší.

Klid v duši

Když si koupíte produkty Cosatto , jste kryti. Díky rozsáhlému servisu následné péče, naší revoluční 4leté záruce a bezproblémové domácí sbírce vám náš prvotřídní tým péče o zákazníky kryje záda.