Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

Příběh Cosatto

Přemýšleli jste někdy, jak vznikly oceňované barevné cestovní systémy, kočárky, autosedačky a vysoké židličky Cosatto ?
Vydejte se s námi na cestu časem…

16 let a plný ambicí

Byl jednou jeden chlapec vyrůstající v dětském obchodě v Boltonu, který viděl příliš mnoho smutných malých pipinek, jak se tlačí v nudných kočárcích. Jmenoval se Andrew. Oblékl si vzorovanou košili, koupil si šicí stroj a vynalezl rámovanou pláštěnku na kočárek...

Pryč na sever

Andrew si koupí žlutý Hummer a nosí oranžové hodinky. Koupil také Cosatto , společnost s italskými kořeny - a přestěhoval ji do Boltonu na severu Anglie. Existuje spousta krásných dětských věcí, ale kde je ta barva, lesk? Je toho hodně co dělat.

K tomu se přidala Vicky, návrhářka s barevným šatníkem a schopností odhalit nový trend ze světelných let.

Přicházejí kočárky se vzory. Jen počkej...

Smyčka ožívá

Kočárek Go Lightly slaví svůj debut. Skvělé s charakteristickou červenou mašlí a prostě jiné a online senzace. Dokonce i zprávy o ní: kočárky ukradené na ulici. Kočárky byly navždy změněny.

Zachraňte svět před nudnými dětskými věcmi

Věříme, že miminka by se měla oslavovat. Vše ostatní se jednoduše řídí tímto tvrzením. Naše mise se objevuje mezi superhrdinskými pláštěnkami, maskami a ehm… lycrou v centrále Cosatto .

8 z 10 dětí volí Cosatto

Rozhodli jsme se to dokázat. Aby to bylo oficiální a uvázali kolem toho mašli. Tak jsme udělali test. Divoké léto, 106 dětí a GoPro kamera. Děti to říkají, jak to je – a řekly nám to nahlas a jasně. Tak na co čekáš? Děti promluvily.

Vědecky dokázáno

Šťastná miminka bereme vážně, a proto jsme se spojili s jednou z předních britských dětských laboratoří, abychom podpořili vývoj nových produktů, které udělají radost i vašemu miminku.

Revoluce začíná

Vždy jsme říkali, že kdyby Cosatto byla žena, byla by silnou ikonou stylu – bojovnicí. Pak přišla Paloma Faith a byl to zápas jako v nebi. Společně jsme vypustili ty nejdivočejší kočárky, jaké kdy svět viděl. Limitovaná kolekce jako žádná jiná, od ikony jako žádná jiná.

Milujete je natolik, že jsme již na naší druhé vyprodané kolekci. Chceš víc? Jen se toho držte...

Od malého začátku k srdci národa

o 3 miliony šťastných dětí později Andrew a jeho tým nadále zachraňují svět před nudným dětským oblečením. Jedno šťastné miminko po druhém. Všechno to vysledujeme až k této košili.

Tato cenami ověnčená značka v dětském průmyslu vás vítá. Všem rodičům, dobrodincům, hospodyňkám. Myslíte to se šťastnými miminky vážně?

Jste na správném místě. .Příští zastávka: Měsíc!

Odjezd do budoucnosti

S více než 200 produkty v našem stále se rozrůstajícím sortimentu, více než 10 000 #MYCOSATTOS rozvětvených do různých průmyslových odvětví je na řadě tolik vzrušujícího. Zůstaňte informováni... a děkujeme, že jste nás na této cestě doprovázeli.