Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

Spolupráce

Poznáváme značky a designy, které nám vyhovují jako spřízněné duše, když je vidíme – jako by byly stvořeny jedna pro druhou. Využijte to nejlepší z obou světů díky našim kolekcím pro spolupráci.

Paloma Faith x Cosatto

Na sbírce Prowl

Díky populární poptávce je ikonický Tiger, který byl tak populární v první limitované edici kočárku, zpět. Toulá se kolem, posiluje své rodiče a představuje bojovného ducha. Design "On the Prowl" pochází přímo z bohémského mola a oslavuje přírodu, kouzlo a Palominu lásku ke zvířatům. Do bouřlivé revoluce!

Kup nyní

Paloma Faith x Cosatto

Slyšte nás kolekce Roar

S designem „Hear us Roar“ kombinuje Paloma zlaté akcenty, nápadné červené poutače a právě to jisté „Grrr“ s klasickým potiskem přehlídkových mol. Od rock'n'rollových princezen po hollywoodské divy, leopard je dokonalým charakteristickým potiskem, který se používá znovu a znovu. Takže rock ultimátní poutač! Buď divoká kočička!

Kup nyní

RAC od Cosatto

„Bezpečnost na našich silnicích pro nás vždy byla důležitým tématem. Proto jsme se spojili s RAC, abychom vyvinuli převratnou autosedačku, která obsahuje nejnovější bezpečnostní inovace. – R.A.C

Kup nyní