Právě si prohlížíte náš DE shop. Na základě vaší polohy doporučujeme naše Obchod k návštěvě

Navštivte Prodejna Klikněte zde a zůstaňte u Cosatto Germany

Autosedačky

Výběr správné autosedačky je důležitý, ale najít tu správnou může být matoucí. Vytvořili jsme tohoto průvodce, který vám s tím pomůže.

Jak vybrat správnou autosedačku

KROK 1
Jaká autosedačka je vhodná pro mé dítě?

Zvažte: výšku, váhu a věk
Vyberte si mezi miminkem, batoletem nebo dítětem

KROK 2
Je zvolená sedačka kompatibilní s mým autem?

Podívejte se na naši kontrolu vhodnosti autosedaček

KROK 3
Nainstaloval jsem autosedačku správně?

Podívejte se na naše instalační videa na kanálu Cosatto YouTube.

KROK 4
Umístil jsem své dítě správně do sedačky?

Podívejte se na naše videa o instalaci, výšce popruhu atd.

Jak dlouho musí vaše dítě sedět v autosedačce?

Podle zákona musí dítě do 135 cm výšky nebo 12 let sedět ve schválené dětské sedačce. Proto máme sedadla pro všechny úrovně rozvoje. Vybraná autosedačka musí být vhodná pro velikost, váhu nebo věk vašeho dítěte a pro vozidlo, ve kterém bude používána.


Co znamená R129 i-Size ?

i-Size je kategorie typového schválení sedadel v rámci R129, která popisuje sedadla kompatibilní s polohami i-Size ve vozidlech. K dispozici budou některé autosedačky R129, které nebudou i-Size , ale přesto budou mít mnoho výhod nového nařízení.


Zkontrolujte štítek

Autosedačka schválená R44 má štítek s velkým E" v kroužku a ECE R44". Autosedačka R129 má oranžový štítek s velkým „E“ v kruhu a nápisem „Předpis č. 129/XX“, kde XX označuje sérii změn.Způsoby instalace

Průmyslová schválení/předpisy

Zdroj: www.bpa.org


V Evropské unii musí děti používat autosedačku, která vyhovuje předpisům OSN Č. 44 (R44) nebo podle předpisů OSN Č. 129 (R129) je povoleno. Jiné autosedačky nejsou povoleny, i když mají jiná schválení. V případě R44 lze použít pouze sedadla schválená podle třetí a čtvrté série změn. Jsou označeny R44.03 a R44.04.

AUTOSEDAČKY R44 jsou vybírány výhradně na základě hmotnosti dítěte. Existuje pět předdefinovaných hmotnostních skupin (skupiny 0, 0+, 1, 2 a 3), pro které musí být každé sedadlo schváleno. V každé váhové skupině lze vybrat více než jeden typ autosedačky. Navíc každé sedadlo pojme více než jednu skupinu.

AUTOSEDAČKY R129 se vybírají na základě výšky dítěte (u sedaček ISOFIX existuje také horní hmotnostní limit). Neexistují žádné předdefinované skupiny: výrobce autosedačky může sedačku schválit pro jakýkoli výškový rozsah. Výškové rozmezí však určuje typ autosedačky (a způsob, jakým je v ní dítě potřeba zajistit).

Instalace sedačky do auta

Pomocí našich užitečných videí se ujistěte, že je vaše autosedačka správně nainstalována. Návod na každou autosedačku, kterou nabízíme, najdete na našem YouTube kanálu.
Návod k obsluze naleznete také v části nápovědy, pokud svůj nesprávně založíte
mít.

Kontrola usazení autosedačky

Máme tento praktický
Kontrolní seznam vytvořen, abyste viděli, které autosedačky Cosatto se do vás hodí
Fit auto. Je velmi důležité vybrat správnou autosedačku pro vaše vozidlo a pro vás
Dítě, protože špatně padnoucí autosedačka ohrozí bezpečnost sedačky
může ovlivnit. Všechno je to o vhodnosti.

Naše záruka

Pokud kupujete autosedačku, měli byste
také přemýšlíte o tom, co se stane potom. Ne všechny společnosti je nabízejí
takovou službu jako my. Tenhle je velký. Postaráme se o přepravu,
opravte a zašlete zpět během několika pracovních dnů.

Můžete jen sedět. Cosatto Cuddle je náš slib
vynikající ochrana, poradenství, klid a revoluční služba.

Děkujeme...

Rady v této příručce pocházejí od naší Rachael - Cosatto
Vztah se zákazníkem

Raffertyho manažer a matka. Co neví o autosedačkách
by se dal spočítat na jedné ruce. Je tady, aby ti nějaké dala
důležité informace, které vám pomohou zastavit paniku z autosedaček.

Další informace

Prodloužený proti směru jízdy - prodloužený reboarder

Pokročilé sedačky zády ke směru jízdy se ukázaly jako bezpečnější pro mladší děti při nehodě. Proto jsme naši kolekci ERF vyvinuli tak, aby chránila děti do 18 kg (cca 4 roky) a nabídla jim vynikající hodnotu za peníze a bezpečnost.

Snadný přístup a otáčení

Tato sedadla lze jednoduchým stisknutím spouště otočit na bok, takže jsou snadno přístupná ze dveří automobilu. Nemusíte se kroutit, když zvednete miminko nebo si budete chtít pás nasadit, a jednoduše jej uzamknete v požadované poloze.

Posaď se

Funkce polohování je ideální, pokud dítě spí v autě. S funkcí naklonění jednou rukou se dítě může snadno opřít zpět do autosedačky. Cosatto nabízí autosedačky, které lze sklopit od narození do 12 let. Podívejte se do naší srovnávací tabulky a zjistěte, která autosedačka má funkci sklápění.

5 bodů plus

Výzkumy ukazují, že více než 70 % dětí se uvolní z bezpečnostního pásu v autě, čímž hrozí vážné zranění. To je nepřijatelné. Cosatto vyvinul řešení. Zcela nový Cosatto Anti-Escape System byl vyvinut ve spolupráci s výrobci oceňovaného originálního pásového systému „5 Point Plus“. V testech se 9 z 10 dětí nedokázalo osvobodit ze svého systému Cosatto Anti-Escape System. To je výsledek.